Jak zhubnout alespoň 3 kila za měsíc?

Při dodržování pravidel zdravé výživy, běžně dochází ke snižování tělesné hmotnosti průměrně o 3kg za 1 měsíc. Pokud nedodržíte danná pravidla, tak se vůbec nic extrémního nestane, jen je třeba počítat s tím, že se proces hubnutí a detoxikace zpomalí. Zpomalí se procentuelně v závislosti na nedodržení doporučovaných pravidel zdravé výživy.

Jak urychlit hubnutí

Na druhou stranu lze proces hubnutí i urychlit vlastní iniciativou, jakoukoli fyzickou zátěží organismu. Může to být cokoli ze cvičení nebo sportů, čím více, tím lépe, avšak nejúčinnější pro hubnutí je udržovat výkon organismu při fyzické zátěži na 50-70% maxima, tj. nezatěžovat organismus úplně naplno.

Pro začátek např. stačí denně každé ráno před snídaní 10 dřepů a pak stupňovat postupně každý den o jeden (až případně na 50), podle svých přirozených schopností a uvážení.

[wpsm_highlight color=“yellow“]K tomu například stejné množství kliků. Ideální je také jízda na kole, plavání, běh (pozor na zdravou a odpruženou obuv), pro méně zdatné stačí procházky rychlejší chůzí. Při takových aktivitách dochází ke zvýšenému růstu svalové hmoty, která sama dokáže spalovat škodlivé tuky v organismu.[/wpsm_highlight]

 

Intenzivním denním cvičením např. 20minut denně, lze bez problémů dosáhnout, s pomocí dobrých stravovacích pravidel, hmotnostního úbytku kolem 5 kg měsíčně a znatelně zvýšeného růstu svalové hmoty.

Fyzická aktivita zároveň podpoří i pozdější udržení nově získané hmotnosti, právě díky vyššímu podílu svalové hmoty v těle.

Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *