6. Tipů jak omládnout a jak nestárnout – rady, zkušenosti

Jak nestárnout, „elixír mládí“

Každý člověk touží být stále mladý a krásný. Zámožnější se snaží vylepšit svůj vzhled pomocí botoxu, plastické nebo laserové chirurgie nebo pomocí bolestivé ultherapie, která ale nemá dlouhodobě trvalý účinek. Přitom v literatuře existuje jednoduché, cenově dostupné řešení, na základě přírodních zákonů bez nutnosti jakékoli operace, bez jakékoli bolesti a snadno může být s trvalým účinkem. Pokud se rozhodnete realizovat níže uvedený způsob ryze přírodní cestou, musíte počítat s tím, že na to bude třeba více času, několik měsíců až několik let, ale můžete očekávat velký celkový přínos Vašemu zdraví a podstatné zvýšení odolnosti organismu proti nemocem.

„Zestárnout můžete přes noc, ale omládnout nemůžete, dokud nenapravíte škody způsobené dlouhotrvajícím nesprávným jídlem, nesprávnou životosprávou a nesprávným myšlením.“
Dr. Norman Walker – filosof a odborník na zdravou výživu

Přejete si následovat například sympatickou známou českou osobnost paní Janu Švandovou nebo světově známou československou rodačku Madeleine Albrightovou? Obě dámy mají společné, že v podstatě nestárnou. Na pohled, pohybově, ale i mentálně. Obě dámy také mají dostatek finančních prostředků, proto by stěží využívali něco horšího, než ta nejlepší řešení, jaká na světě existují.
Tuto možnost, realizovat poznatky popsané v uvedené literatuře, má dnes každý. Pomůžeme ji prakticky a snadno realizovat i Vám! A jestli si budete namlouvat, že se musí jednat o „nějaký podvod“ nebo reklamní trik, tak nikdy nebudete mít šanci dozvědět se, že to žádný trik není a budete jen sami sobě blokovat možnost nastíněného cíle dosáhnout. Skutečné příklady existují, to je nesporné a tak je jasné, že řešení také musí existovat! Existuje a je popsané v odborné i naučné literatuře, např.:

Dr. Norman W. Walker: Omládněte (překlad: MUDr. Božena Žižková)
Emma Baxter-Wright: 1001 rad, jak vypadat mladší
Klaus Oberbeil: 100 tipů jak omládnout

Co je příčinou stárnutí?

Lidé začínají viditelně stárnout kolem 25ti let věku. Je to způsobeno postupným zpomalováním přirozeného procesu regenerace buněk. Logicky se tedy nabízí řešení jak prodloužit mládí nebo jak zpomalit stárnutí právě způsobem, který naopak bude regeneraci buněk podporovat.

Nejprve je nutné přesvědčit sám sebe
Jako v případě každé změny, kterou se rozhodnete udělat, je v prvé řadě nutné přesvědčit sám sebe, že to určitě chcete dokázat a budete ochotni svému úsilí i něco obětovat a že dokážete zdolat případné překážky. Bez splnění této základní podmínky (vlastní motivace), žádný člověk nikdy žádnou změnu nedokáže uskutečnit! Nikdo jiný to za nikoho ani udělat nemůže, nic se nestane samo od sebe.
Nejprve si prosím přečtěte následující stručné tipy, opsané z citované literatury, jestli by pro Vás byly obecně přijatelné.
Uvedené tipy můžete realizovat úplně sami, avšak my jsme schopni Vám nabídnout pomoc při jejich praktické realizaci. Naše poradenství Vám značně usnadní jejich úspěšnou a dlouhodobou realizaci.

6. Tipů jak zpomalit stárnutí

Snížení množství volných radikálů
Hlavní příčinou viditelného stárnutí pokožky je působení volných radikálů. Volné radikály jsou malé nestabilní molekuly kyslíku, které se váží na další buňky v těle, bohužel způsobem, že je poškozují. Nejvíce citlivý na takovéto poškození je právě kolagen, který tvoří povrchové tkáně. Volné radikály napadají molekuly kolagenu a zamezují jejich přirozené regeneraci. Výskyt volných radikálů je možné omezit pokrmy a přírodní kosmetikou s obsahem antioxidantů. Pro realizaci tohoto záměru Vám můžeme doporučit velice kvalitní, šetrně vyrobené produkty z výhradně přírodních zdrojů, bez jakýchkoli vedlejších účinků.

Číst více:  Jak a proč přestat kouřit?

Hodně pít, dlouho žít
V důsledku snížení přirozené schopnosti regenerace buněk povrch pokožky mění strukturu a ta již není schopna zadržet dostatek vody. Také proto je třeba za celý den vypít kolem 3 litrů vody. Časté pití způsobí i menší chuť k jídlu, zároveň podporuje metabolizmus spalování tuků a kůže je pak dostatečně hydratována a tím bude vypadat mladě. Nejvhodnějším nápojem je pitná voda. Ovocné džusy mají obvykle vysoký obsah jednoduchých cukrů a proto je vhodné je ředit 1:1 vodou. Pokud Vám nevyhovuje čistá voda, můžete si ji dochutit citronem.

Kouření zkracuje o 15 let život, vypočítali lékaři
a zároveň narušuje schopnost přirozené obnovy pokožky, poškozuje vlákna kolagenu a elastinu a tím dochází k předčasnému vzniku vrásek. Dým zamezuje přístupu kyslíku, čímž zároveň dochází k dehydrataci pokožky. Cigaretový kouř stahuje žíly, čímž omezuje krevní oběh, důsledkem čehož se ani pokožka nemůže dostatečně prokrvit, snižuje se tím přísun dopravovaných živin. Pobyt v zakouřeném prostoru také likviduje vitamin C, což je hlavní vitamín, který udržuje pokožku napnutou a svěží. Tvarování úst při vdechování cigaretového kouře způsobuje vrásky kolem úst. Při kouření běžně dochází k přivírání očí, čímž se také tvoří vrásky kolem nich.

Pleťové krémy poskytující výživu
Neexistují oškliví lidé, ale mohou existovat jen zanedbaní. Dostatečně vyživovaná pleť způsobí příjemný pocit, který zároveň přispěje k psychické rovnováze. Pokožce je nutné dodat látky, které podpoří regeneraci její buněčné struktury. Vitamíny a minerály, které stimulují tvorbu kolagenu, snižují výskyt vrásek a odstraní odumřelé kožní buňky. Pleť tím oživí a projasní. Dlouhodobě prospěšné látky pro složení pleťových krémů mohou být pouze z přírodních zdrojů bez jakékoli chemie. Násobit výživný účinek lze současným působením přírodních vitamínů, minerálů a antioxidantů vně a zároveň i uvnitř organismu. Přesně takové účinné, komplexní a snadno aplikovatelné řešení Vám můžeme doporučit!

Mýt se tak, abychom nevysušovali pleť
Teplá voda a působení běžného mýdla na tělo i obličej způsobí ztrátu přirozené vyvážené vláčnosti pokožky. Snížení vyplavování tuku z pokožky můžeme dosáhnout použitím vlažné vody a zkrácením doby sprchování. Vhodné je použít mýdlo nebo gel vyrobený z přírodních zdrojů, který umyje a svým složením zároveň poskytne přirozenou výživu povrchovým buňkám pokožky. Přesně takové nejjednodušší řešení výživné koupele také pro Vás máme.

Posílit regeneraci buněk
Na základě dlouhodobého výzkumu biologických funkcí lidského organismu a působení dostupných přírodních látek se špičkovým světovým vědcům postupně podařilo vyzkoumat, jaké přírodní zdroje (výtažky z rostlin a bylinek), v jakém množství a jejich vzájemném poměru aplikovat, aby se pomocí látkové výměny dopravily až na úroveň buněčných membrán a oživili tak proces jejich přirozené regenerace. Snadno aplikovatelný a pro každého dostupný výsledek tohoto unikátního výzkumu Vám můžeme doporučit. Stačí správně vyplnit kontaktní formulář níže a přijímat tel. hovory. Máme k dispozici prostředky vyvinuté týmem, který se na problematiku přírodní výživy a regenerace organismu specializuje již několik desítek let a proto v tomto oboru ani nemůže mít žádnou konkurenci, která by dosahovala alespoň srovnatelných výsledků.

Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *