Abercrombie & Fitch nevšední parfémy

abercrombie-fitch

Značka Abercrombie & Fitch s losem v logu vznikla v Americe už v roce 1892. Za jejím vznikem stojí dvojice milovníků přírody – David T. Abercrombie a Ezra Fitch, které k sobě svedla vlastně náhoda. D.T. Abercrombie byl vášnivý lovec, zlatokop a přírodu zbožňoval. Vyráběl kvalitní outdoorové vybavení, které se hodilo na treking, lov i pobyty venku. Zboží si velmi oblíbil Ezra Fitch, newyorský právník a zarytý turista, který se stal stálým zákazníkem Abercrombie. Tak se stalo, že nakonec Fitch odkoupil část společnosti a od roku 1900 už firmě veleli společně. Brzy se ale ukázal rozdíl v jejich povahách a po 7 letech Abercrombie z vedení společnosti odešel.

Ezra Fitch to dokázal

Ezra Fitch zůstal sám, ale jeho skvělé marketingové znalosti, píle a kvalitní práce dokázala firmu udržet a dovést k mnohem větší prosperitě. Roku 1917 se nakonec Abercrombie & Fitch stěhuje na 45 Avenue a stává se největší a nejúspěšnější značkou sportovního zboží na světě. Mimo běžné produkty značka prodávala i různé speciality, například běžecké pásy pro cvičení se psem, trampolíny nebo doplňky pro sokolnictví a jachting. Ani této společnosti se však nevyhnul krach. V 70. letech firmu v bankrotu odkoupila společnost Limited Brands, která také pozměnila sortiment. Až do dnešní doby prodává volnočasové a pohodlné oblečení pro mladé, které si drží kvalitu a nádech luxusu.

Oblíbená značka parfémů u žen

Pokud máte značku v oblibě, možná vás zaujmou také jejich vůně. Jsou dodávané v krásně zpracovaných flakonech, minimalistických a designově čistých. Stejně tak se jeví i samotné parfémy Abercrombie & Fitch. Dámy mohou vyzkoušet něžný ženský dámský parfém Abercrombie & Fitch First Instinct For Her, který nabízí tóny grepu, magnólie a maracuji v kombinaci s květy pomerančovníku a ambry. Pánové pak mohou sáhnout po citrusové pánské vůni Abercrombie & Fitch First Instinct nebo chyprovém bratříčkovi First Instinct Blue.

Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *