Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_engine.php on line 168

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_engine.php on line 175

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_engine.php:168) in /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1167
Co je to Guarana a na co se používá - zkušenosti » ZeeWa.cz

Co je to Guarana a na co se používá – zkušenosti

Guarana

Guarana má prokázané všestranné pozitivní účinky na lidský organismus. 

Zajímavostí jistě je, že semena Guarany žvýkali amazónští indiáni, kterým pomáhaly překonat podmínky jejich drsného života. Pro její skvělé pozitivní účinky na lidský organismus se následně Guarana rozšířila po celém světě.

Dovede dodat energii, pomoci s koncentrací, podpořit hubnutí, je výborným antioxidantem, sekundárně má i afrodiziakální účinky, a některé zkušenosti tvrdí, že dokonce omlazuje.

Zakoupit méně účinnou nebo dokonce nefunkční napodobeninu jsou jednoznačně vyhozené peníze, navíc s rizikem poškození zdraví. Před nákupem jakéhokoli potravinového doplňku si musíme vždy prověřit, že pochází ze zaručeně kvalitního zdroje a že skutečně obsahuje to, co je výrobcem deklarováno.

Skutečnou kvalitu Guarany zaručí jen renomovaný výrobce. Kvalita garantuje účinnost a zároveň vylučuje nežádoucí vedlejší účinky. V tomto konkrétním příkladu Guarany se bohužel i v lékárnách objevují neúčinné tablety, vyrobené z neužitečných pojiv a jen s malým množstvím extraktu z Guarany.

Takové Guarany nelze srovnat s těmi, které jsou vyrobeny tak, aby byly zachovány všechny účinné látky originálního přírodního semene, minerály a vitamíny, které působí jako celek.

U guaranových tablet nelze vybírat podle ceny, ale podle kvality, podle skutečné účinnosti! Nevyhazujte zbytečně peníze.