Co potřebujete k práci přes Internet

K práci přes Internet je nutné přesně to, co je nutné ik běžnému zaměstnání – musíte vědět něco, co někdo jiný chce a je ochoten za to zaplatit. A je to o to náročnější, že pokud v běžném zaměstnání člověk prodává své služby pouze jedné instituci, při práci přes Internet musí obyčejně přesvědčit mnoho lidí nebo institucí aby mu zaplatili za jeho služby.

V první řadě zapomeňte na to, že vám bude někdo platit za nějakou triviální práci, na kterou nejsou nutné žádné specifické znalosti nebo schopnosti. Nekvalifikovanou práci platí znovu přesně to co platí i pro nekvalifikované zaměstnání, pouze s tím rozdílem že na Internetu je řádově vyšší konkurence.

Pokud se někdo tváří že vám chce za nějakou nekvalifikovanou práci platit, hledejte háček, čekejte nějakou povinnost koupit si předem manuál nebo suroviny nebo jakékoli jiné platbu.

Takže zcela podstatná věc při práci přes Internet je mít co nabídnout, něco co máte nebo víte jen vy nebo jen málo lidí, nějakou výhodu – Edge. Edge vás zvýhodňuje před ostatními lidmi, a vaše edge způsobí že lidé vám za vaše služby budou ochotni zaplatit.

Edge mohou být znalosti, nebo zkušenosti v nějaké oblasti, nebo nějaká vlastnost, schopnost, možnost, kontakty, … prostě konkurenční výhoda před ostatními lidmi na Internetu.

Číst více:  5 úspěšných způsobů jak rychle vydělat peníze online

Read More

1 komentář

  1. Ahoj chtěla bych se zeptat jak s tím mám začít , hrozně ráda bych si něco vydělala a napadla mě jediná možnost „práce přes internet! můžete mi někdo poradit jak na to? 🙂 například „Prodávání fotografií přes internet“ ? budu se těšit na vaši odpověd předem děkuji a přeji krásnou strávenou noc 🙂 s pozdravem Kateřina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *