Jak nejlépe na čištení koberců – rady a tipy

Na kobercích se odehrává většina života v našich domácnostech. Prvé krůčky dítěte se odehrají na koberci, naši zvířecí kamarádi se nám po kobercích prohánějí k naší radosti a občas i k naší nelibosti, když náš psí parťák si nenechá utřít tlapky a uteče do pokoje. S tím spojené línání srsti a obyčejný vysavač si s kobercem již neporadí. Pak přichází na řadu extrakční čištění koberců.

Extrakční čištění koberců

Proto je důležité, jednou za čas čištění koberců v bytě udělat jinak, než to zvládá obyčejný vysavač. Na extrakční čištění koberců používáme výkonný extraktor, který mokrou cestou odstraní z koberců veškerou nečistotu. Při použití extrakčníhočištění koberců používáme šetrnou chemii ke kobercům a životnímu prostředí.

Čištění koberců známou metodou, tedy zakleknout a čistit koberec ručně, je metodou dávno překonanou. Alespoň u většiny koberců. V dnešní uspěchané době si je nejlepší na čištění koberců objednat firmu na čištění koberců. Taková firma vám koberce vyčistí velmi rychle a šetrně k jejich stavu.

Čištění koberců extrakcí, tedy mokrou cestou má tu výhodu, že při takovémto čištění se z koberců vyplaví veškerá nečistota, která klasickým luxováním odstranit nelze.

Číst více:  Jak pěstovat Japonský Topol

Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *