Jak rychle vydělat psaním textů? Naučte se blogovat

Jsou 2 způsoby, jak získat popularitu pro váš blog.

Jeden způsob je společenskou cestou a druhý přes vysoký SERP (pozice vašeho blogu ve vyhledávačích). Společenská cesta vyžaduje, abyste se přátelili s ostatníma bloggerama. Abyste touto cestou dosáhli nějakých úšpěchů, tak musíte mít profil u webových stránek typu facebook, nebo twitter. Další sociální sítě jsou např. linkuj.cz nebo slovenský vybrali.sme.sk. Další možnost, jak uspět touto cestou je komentováním na jiných blozích. Díky těmto komentářům vytváříte zpětné odkazy na vaše stránky. A navíc pokud máte užitečný komentář, tak lidé většinou kliknou i na váš odkaz, který máte například v podpisu, nebo u kolonky webová stránka a získáváte tak návštěvníky.

Pokud vám tato cesta nesedí, je tu ještě jedna možnost.

Měli byste zkusit získat popularitu díky SEO, tzv. search engine optimalization – optimalizace pro vyhledávače. SEO blogeři se starají pouze o jejich zpětné odkazy. Také chtějí, aby jejich zpětné odkazy obsahovaly určité klíčové slovo, které pomůže jejich blogu. Aby byli v tomto úspěšní, tak často píšou PR články a zveřejňují je na stránkách k tomu určeným. Píšou také komentáře jako v první metodě, ovšem pouze s tím rozdílem, že blogy musí být dofollow.

Já preferuji používání SEO k získání popularity na blog. Jedinou další věc, kterou mám rád jako ostatní blogeři, kteří používají první metodu je čtení jiných blogů. Mám rád čtení blogů, které obsahují tipy o blogování. Je dobré číst ostatní blogy, abyste získali nějaké nápady o tom, co psát. Je dobré hledat blogy s dofollow odkazy a číst takové blogy a když máte něco k věci o co byste se chtěli podělit, tak to napíšete a získáte zároveň cenný odkaz pro váš blog.

Také je výhodné komentovat články na nepopulárních dofollow blozích, protože se rychle stanete TOP komentátore a budete zobrazeni na listu největších komentátorů. To je díky tomu, že moc lidí o daném blogu neví. Stačí tedy napsat 2 příspěvky a jste na listu.

Číst více:  5 úspěšných způsobů jak rychle vydělat peníze online

Je také dobré číst tyto blogy a získávat zkušenosti.

Často se blogeři svěří kolik vydělali minulý měsíc, nebo jakou novou metodu našli při zlepšování pozice ve vyhledávači. Mnozí lidé, kteří se zaměřují na lepší pozice ve vyhledávačích vám řeknou, že ztrácíte čas a že vám to nepomůže vydělat více peněz. Není to pravda. Na ostatních blozích se můžete naučit jak získat zpětné odkazy na váš blog a jak zlepšit vaše pozice ve vyhledávačích. A to vám přinese v budoucnu peníze.

Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *