Co to je jak se staví sen?

Zábavná reality show Jak se staví sen patří mezi nejpopulárnější pořady televize Prima. V každém dílu jde o designovou proměnu bytu, pokoje nebo i více místností výherce soutěže, přičemž celá proměnu musí být hotova v daném časovém úseku. Designéři, tzv. DECO tým, mají tedy nelehký úkol zvládnout proměnu části domu nebo bytu i např. za pouhý víkend. Tým tvoří profesionální architekti a designéři, kteří se v oboru pohybují prakticky denně, vypořádat se tedy i s komplikovanými prostory pro ně není problém. Ve velmi krátkém čase dokážou designově proměnit kuchyni, obývák, ložnici i dětský pokoj.

Od samého počátku moderuje pořad Jak se staví sen herec a moderátor Pavel Cejnar, který celému pořadu dodává šmrnc a prvky reality show.  Sám Pavel Cejnar přiznává, že většinou nejede podle scénáře, ale rád vybočuje. Na primě si vysloužil přezdívku „neřízená střela“. Někomu je jeho přirozené až střelené vystupování sympatické, jinému méně, ovšem k pořadu rozhodně patří a bez něj by proměny bytů soutěžících nebyly show.

Přihláška jak se staví sen

Diváci mají od roku 2007, kdy byl odvysílán první díl pořadu, možnost sledovat skutečné příběhy lidí a na nahlížet do soukromí rodin, které zaslaly přihlášku a přestavbu vyhrály. Mohou se inspirovat jednotlivými proměnami obydlí, vyzkoušet rady a tipy profesionálních designérů. Právě inspirace českých diváků  je cílem tohoto pořadu o kvalitním a moderním bydlení. Televizní show ukazuje Českému národu nový směr v kultuře bydlení.

Číst více:  Jde koupit auto v USA?

Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *