Jak vybrat vhodný nábytek do koupelny?

Pro zachování harmonie v koupelně je vhodné zvolit vhodný koupelnový nábytek. Ale jak to funguje? Dobrým řešením v této situaci bude nákup hotové koupelnové sady. Pak si můžete být jisti, že barvy skříněk se navzájem minimálně neliší. Další výhodou většiny systémů je umyvadlo obsažené v sadě, které je ideální pro umyvadlovou skříňku.

Koupelnový nábytek má praktickou funkci – je místem pro uložení doplňků a kosmetiky, stejně jako funkci estetickou – může být dokonalou výzdobou interiéru. Při výběru nábytku do koupelny však musíte učinit velmi důležité rozhodnutí: zda zvolit zavěšený nebo stojící model?

Nákup koupelnového nábytku je dlouhodobá investice. Samotné rozhodnutí je do značné míry určeno osobními preferencemi. Není tedy divu, že byste měli před konečným rozhodnutím analyzovat všechny „klady“ a „zápory“. Pokud využijete Mobelix slevový kupon, můžete navíc koupelnový nábytek zakoupit se značnou slevou!

Závěsný koupelnový nábytek

Závěsný koupelnový nábytek je známkou modernosti. Netradiční povrchová úprava, jednoduché a moderní tvary a univerzální velikost tvoří závěsný nábytek v každé koupelně. Dej originalitu. Kromě toho jsou velmi užitečné pro malé koupelny, kde je výrazně omezena podlahová plocha. Šetříte místo, zvyšujete pohodlí při používání a komunikaci v místnosti.

Závěsný koupelnový nábytek je také lepší z hlediska čistoty – celá podlahová plocha, včetně pod nábytkem, se snadno umývá.

Závěsný nábytek má také výhodu, pokud jde o přístup dovnitř skříně – skříně lze instalovat ve výšce, která je pro nás pohodlná.

Instalace koupelnového nábytku na zeď však vyžaduje odpovídající vybavení a odolnou konstrukci stěny, která unese váhu skříně a jejího obsahu. Toto vybavení snadno seženete například v instalatérství, my doporučujeme použít slevový kupon SIKO a ušetřit.

Jednou z výhod zavěšení koupelnového nábytku je, že má pozitivní vliv na vizuální efekt interiéru. Nezabírají žádné volné místo na podlaze a navíc dodávají místnosti lehkost. To je zvláště důležité v malé koupelně, kde chytré uspořádání místnosti a interiérového designu umožňuje vizuálně upravit její vzhled.

Číst více:  Sadba a osivo - Informace o sadbě a osivu

Nevýhodou zavěšeného koupelnového nábytku je jen obtížnější montáž, která vyžaduje vrtání do stěn.

Stojící nábytek

Nábytek, který lze umístit na podlahu, je nejuniverzálnější a nejklasičtější variantou koupelnových skříněk. Změna umístění a montáž nevyžaduje žádné další renovační práce – není třeba vyvrtávat díry do zdi.

TIP: máte málo energie na výběr správného nábytku do koupelny? Zkuste Ketomix slevové kupony a nakupte tyto populární doplňky stravy se slevou!

Stojící koupelnové skříňky mohou mít nohy nebo stát přímo na podlaze, aniž by na nich zůstalo volné místo. Obě řešení mají své výhody. Nábytek s nohama usnadňuje čištění podlahy a umožňuje nám pohodlně stát u umyvadla. Skříně bez nožiček, které stojí přímo na podlaze, ztěžují čištění podlahy, ale zároveň ji chrání před nečistotami a prachem.

Výběr vhodného koupelnového nábytku je tedy hlavně na vás, my určitě doporučujeme závěsný nábytek!

Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *