Jaký vliv mají kočky na lidské zdraví?

Energetika koček je velmi užitečná pro lidské zdraví. Znáte to, přitulí se k vám kočička, začnete ji hladit, zvířátko se ke vám tulí více a více, hraje se s vámi nebo se vám uvelebí na kolenou. Možná že si to ani neuvědomujete, ale zatímco se hrajete s kočkou Váš tep se normalizuje, arteriální tlak se snižuje, zlepšuje se mikrocirkulace Vašeho těla, pomalu mizí napětí cév a hladkého svalstva, uvolníte se, snižuje se případná bolest. Všechno toto je důsledek biorezonančního efektu.Mačky jsou přirozeným příkladem biorezonance, dělají to neustále. Všude kolem sebe vytvářejí osobitou atmosféru klidu, zmenšují množství konfliktů v rodině, při zooterapii se doporučují pro hyperaktivní děti, které se po kontaktu s kočkou uklidní, naopak mlčenlivé děti uzavřené do sebe začínají být aktivnější, veselejší, lépe se zapojují do společnosti. Kočky dokáží vycítit i ty nejmenší pocity stresu, nervozity, ustaranosti, agrese, nebo smutku u člověka. V takovém případě se přijdou prostě jen přitulit nebo se na Vás uvelebí a začnou příst.

Kočka jako domácí mazlíček

Je těžké si představit kočku, která by nepriadla. Už od samého narození vydávají kočky tento prapodivný zvuk, jen některé častěji a některé méně častěji. Ale je to jen zvláštní zvuk? Není … Kočičí předení není jen zvláštní písnička, kterou si rádi pomrnkávajú, je to vibrace. Je zajímavé, že všechny kočky jakékoliv rasy, pohlaví, věku nebo velikosti předou se stejnou frekvencí – 24 cyklů za minutu. A pokud jste si někdy vyzkoušeli dát ucho těsně ke předoucí kočce, mohli jste si všimnout, že pokud posloucháte kdekoli na jejím těle – na bříšku, na hlavičce, na krku nebo na zádech – vždy jste předení slyšeli se stejnou intenzitou a hlasitostí. „V takovém případě čím kočka vrní? Odkud pochází ten prazvláštní zvuk, „říkáte si. „Takhle to vypadá, že kočka vrní úplně celá!“ Ano, kočka jako přirozený biorezonátor, propouští rezonanční vibraci celým svým tělem. Vědci se dosud pořádně neshodli na tom, kde je skutečný zdroj předení, ale ať už je kdekoliv, kočka s tím umí zacházet velmi dobře. Během chvilky jí začne vibrovat celé tělo ve stejné míře, takže je nakonec jedno odkud pochází. Proč ale kočky předou? Přece je příroda neobdařila touto úchvatnou vlastností jen kvůli tomu, aby pomáhala lidem.

Číst více:  5. Tipů, jak připravit svoji pokožku na léto

Ne – je to jejich druh komunikace a navíc udržuje kočku zdravou. Pokud není v pořádku několik členů rodiny, kočka je bude postupně obcházet, ale nejvíce času věnuje tomu, komu je nejhorší – majitelé koček vědí o čem to je. Když vás bolí hlava, když jste naštvaní nebo ve stresu, z ničeho nic se objeví váš kočičí mazlíček a můžete ho stokrát poslat pryč s tím, že nemáte náladu nebo že potřebujete pracovat, ale kočka se nepřestane o vás otírat příst a mazlit se s Vámi , dokud se sama nerozhodne odejít. Tam, kde byla kočka, mizí díry a narušení biologického pole. Podobně jako s člověkem, to funguje i s místy.

Ukliďnuje vás vaše kočka?

Kočky jsou schopny velmi přesně určit geopatogenní zóny. Představte si to tak, že kočka se „živí“ negativní energií. Všichni víme, že se o kočkách říká, že mají 9 životů. Kočky se umí během pádu perfektně otočit vždy na tlapky tak, aby mohli přežít i větší pády. Kočky si poradí se spoustou věcí a ta nejúžasnější schopnost je samoregenerační biorezonanční proces. Při zkoumání této kočičí vlastnosti si vědci všimli, že pokud se u kočky nacházejí nádorové buňky, nacházejí se v dolní části těla – a především na ocase. Zbytek těla je pravděpodobně odolnější, kočičí ocas je totiž jediná část kočičího těla, která je nejzranitelnější.

Biorezonanční efekt k němu nedosahuje tak silně, jak ke zbytku těla a tak většina onemocnění a narušení se týká především zadní části těla kočky. Když si tedy kočka na Vás lehne a začne příst, Vaše dýchání, krevní oběh, svaly, všechno začíná postupně rezonovat souhlasně s kočičími vibracemi a začíná se harmonizovat, uvolňujete se. Nesnažte se kočku nutit, sama si určí, kolik času je třeba s Vámi strávit. Proto místo, kde tráví nejvíce času, je ve skutečnosti místo, které je pro vás nejméně vhodné, je to místo negativní energie, místo, kde byste neměli trávit hodně času. Kočky málokdy tráví většinu času tam, kde jim dáte pelíšek. Tráví vždy nejvíce času tam, kde se mohou nasytit negativní energií, tam, kde je nějaký problém.

Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *