Klamovka je báječnou pražskou oázou uprostřed zeleně

Znáte dobře Prahu 5? Ať už jste tu někdy byli nebo ne, určitě znáte z historie rod Clam-Gallasů, který v této čtvrti hrál skutečně dominantní úlohu. Zbyl tu po něm elegantní anglický park, v němž s oblibou odpočívají milovníci městské zeleně. Naše metropole má navíc výhodu v tom, že snese i velmi přísná západoevropská měřítka a je tedy velkoměstem, v němž se bydlí moderně a příjemně.

Klamovka je místem, které nabídne klid po namáhavém dnu v zaměstnání, sportovní vyžití a také výbornou občanskou vybavenost. Je tedy předurčeno k tomu, aby o něj byl zájem. Chtěli byste tu také zakotvit a založit v budoucnu rodinu?

Nákupy i zábava jsou po ruce

Lákají vás také moderní byty na Smíchově? Jsou obklopeny zelení, nabízí sportovní vyžití a po ruce jsou také nákupy. Doslova jen pár kroků daleko bude park Ladronka, v němž si můžete užít volné chvíle. Práce i zábava jsou tak prakticky za dveřmi, není nutné, abyste cestovali někam mimo pátou z pražských městských čtvrtí.

Investice do realit je něčím, co se zhodnotí až v další generaci. Vaše děti jistě potěší, že nebudou muset sjednávat žádný hypoteční úvěr, jejich startovací byt bude vlastně už připraven.

Který byt si nakonec vyberete?

Nabídka je velmi různorodá a na své si tak přijde každý zájemce. Klamovka je místem, kde na vás čeká řada možností na procházky a odpočinek. Pokud byste měli rádi předzahrádku, stačí si prohlédnout byty v prvním podlaží. Zaujal vás některý z nich? Můžete si pěstovat okrasnou zeleň podle vlastního uvážení.

K dispozici jsou byty s lodžií, balkonem nebo menší terasou, kde můžete trávit čas po práci se šálkem kávy. Byty 1+kk jsou vhodné pro nenáročný mladý pár, pokud se chystáte založit rodinu, je důraz na prostor zcela namístě, připravena je varianta 4+kk.

Číst více:  Jaký koupit gril, jaké grily existují?

Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *