Má cenu kupovat levné robotické vysavače

Žhavým hitem na trhu spotřební elektroniky jsou robotické vysavače. Ceny těchto výrobků se nyní pohybují v poměrně přijatelných mezích, není tedy divu, že se tito robotičtí pomocníci zabydleli již v mnoha českých domácnostech.

Nejprve se věnujme obecnému popisu robotických vysavačů. K čemu tyto přístroje vlastně slouží a k čemu jsou vhodné? Jedná se o bezdrátové přístroje nejčastěji diskovitého tvaru určené k automatickému úklidu, které se sami dobíjejí. Obsažena bývá celá řada senzorů pro detekování nečistot či překážek. Roboti se vyhýbají schodům i zdím, dokážou se přizpůsobit prostředí.

Robotické vysavače se liší počtem kartáčů, počtem senzorů, velikostí povrchu uklízené plochy na jedno nabití, příslušenstvím a doplňkovými funkcemi. Mezi hlavní značky robotických vysavačů patří iRobot, Sencor či Samsung. Ceny přístrojů se pohybují v rozmezí od čtyř do patnácti tisíc korun. Lze s potěšením říct, že nabídka robotických vysavačů je dostatečně pestrá a rozmanitá, takže každý si může vybrat přístroj, jenž bude spolehlivě vyhovovat daným potřebám.

Číst více:  Jak funguje výklad z tarotových karet

Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *