Jak na výběr vhodného svatebního účesu + fotogalerie

Hledáte vhodné svatební účesy nebo pouze inspiraci pro svatební účesy pro váš den-D, tedy Svatbu? Nevěsta přece chce být ta nejkrásnější a k tomu neodmyslitelné patří jak svatební účesy, tak svatební šaty, svatební kytice, prsten a samozřejmě i líčení. Svatba je přeci životní událost neopakuje se každý den, proto je jasné, že je třeba vypadat tak dobře, jak jen to bude možné! Svatební účesy se každým rokem mění, svatební účesy pro rok 2009 najdete ve fotogalerii.

Vhodný výběr svatebního účesu

Výběr vhodného svatebního účesu je mnohdy opravdu nadlidský výkon. Svatební účesy se řídí řadou faktorů, ať už je to celkový charakter akce a design, styl a barva šatů, oblečení, které má na sobě partner, ale samozřejmě v neposlední řadě i vaše osobnost, typ vlasů, jejich textura a také tvar obličeje, výjimkou nejsou, ani účesy pro krátké vlasy nebo účesy pro dlouhé vlasy, důležité je určité i líčení a samozřejmě váš celkový pocit a vkus, protože správné svatební účesy vám nikdo nemůže vnucovat.

je důležité, aby jste se hlavně vy sama cítila dobře a abyste nemusela každých 5 minut chodit na toaletu si svatební účesy si upravovat.

Jak si vybrat svatební účesy podle tipu obličeje?

Jedna ze zásad střihu svatebního účesu je účes podle typu obličeje, například Kulatý, nebo hranatý obličej má pro střih své pro a proti. Svatební účesy tyto rysy musí zohlednit, aby se hlavně zvýraznily právě ty správné rysy vašeho obličeje, protože ne všechny typy účesů sedí na všechny typy obličeje. Každý obličej má svá specifika a svatební účesy je musí zohledňovat.

Svatební účesy pro kulatý obličej

U kulatého obličeje se musíte zejména snažit oklamat, že kulatý obličej máte, vhodné je svatební účes příliš nerozšiřovat, ale právě zvolit delší účesy a střihy a vytvořit tím jakýsi klam. Na příkladném obrázku, můete vidět správný tip svatebního účesu právvě pro kulatý obličej. Můžete vypozorovat vhodný účes, který je rovný, není kudrnatý, protože kudrnatost zdůrazňuje kulatost.

Svatební účesy pro hranatý obličej

Tento obličej se vyznačuje ostrými, většinou čtvercovými rysy, proto je vhodné zvolit negeometrický střih, který nebude podtrhovat hranatý tvar obličeje. Pro svatební účesy u tohoto tipu se rozhodně hodí vrstvené svatební účesy nebo kudrny.

Číst více:  3 tipy jak pečovat o vlnité vlasy

Svatební účesy pro špičatý obličej

Zpočátku široký obličej, který se pod lícní kostí zužuje a tvoří špičatou bradu. Pro takovéto tvary a rysy obličeje jsou vhodné snad všechny tipy účesů.

Svatební účesy pro krátké a dlouhé vlasy

Hlavně co se týče účesu, móda se mění každý rok. Klasické jsou určitě svatební účesy typu vlnitých vlasů a drdolů. Svatební účesy rozhodně rozlišujte podle typu vlasů, je rozdíl mezi účesy pro krátké vlasy nebo účesy pro dlouhé vlasy. Pokud se rozhodnete mít na svatbu účesy pro dlouhé vlasy, měly by se upravit tak, aby se leskly a upoutaly tak na sebe pozornost, nebo byly doplněny dekorativními prostředky. Zkuste se také podívat do fotogalerie pro další inspiraci.

Svatební účesy s korunkou

Tento tip svatebního účesu se dělá hlavně pro zvíraznění celého účesu a přidá vlasům na kráse. Nestačí vám svatební prsten? Chcete být na svatbě středem pozornosti? Tak přesně pro Vás jsou svatební účesy s korunkou. Korunka Vás nejenže zvýrazní, ale také z ní jde cítit jakýsi pocit vyjímečnosti. Svatebních korunek existuje velké množství jsou dělané z různých materiálu. Pokud chcete takovýto styl účesů, musí s tím počítat i vaše kadeřnice, aby korunku vhodně zakomponovala. Pokud chcete být tajemná určitě zvolte tento tip účesu.

Korunka se dá například ozdobit různými květnými lístky.

Další rady a tip,  jak na lepší svatební účes

  1. Trápí vás jemné vlasy? Polodlouhý i krátký postupný střih dodá jemným vlasům objem. Aby si účes zachoval tvar, spodní vlasy by neměly být příliš prostříhané. Nejvhodnější volbou je po bradu dlouhý, jemně prostříhané mikádo. Důležité je pravidelné zastřihávání konečků a udržování účesu.
  2. Konzumace většího množství vitaminů, minerálů a stopových prvků příznivě ovlivňují kvalitu vlasů
  3. Ultrafialové záření má vliv i na kůži hlavy. Nebezpečné je především UVB, které může u řidších vlasů nebo úplné pleši způsobit klasické spálení.

Příklad svatebního účesu ve fotogalerii

svatební účesy fotogalerie

Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *