Topoption recenze a zkušenosti – Demo účet

     Jedním z nejoblíbenějších a nejspolehlivějších binárních brokerů, který je navíc dostupný i v českém jazyce, je TopOption. Pokud s binárními opcemi teprve začínáte a chcete vsadit na jistotu, TopOption je rozhodně jednou z nejlepších možností, které si můžete vybrat. V následující recenzi se na tuto známou platformu podíváme trochu blíže, představíme si její základní vlastnosti a řekneme si, jaké jsou její největší výhody.
[rehub_affbtn btn_text=“Více o TopOption“ btn_url=“http://zeewa.cz/recommends/topoption-2/“]

Druhy binárních opcí u TopOption

U binárního brokera TopOption si můžete vybrat z několika základních typů binárních opcí. Patří mezi ně nejznámější druh opcí Up/Down (klasická metoda, ale se zajímavými výnosy okolo 80 procent), dále pak zrychlené opce 60 seconds (s minutovou dobou expirace), One Touch (pokud se cena do stanoveného termínu dotkne dané hranice, čeká Vás vysoká odměna, až 250 procent) nebo Touch/No touch (sázka na to, jestli se cena dotkne či nedotkne dané hranice, odměna až 70 procent).

 • Aktiva, s nimiž lze obchodovat
  Výběr jednotlivých aktiv, se kterými můžete u TopOption obchodovat, je velmi široký a v současné době jeho seznam čítá až 180 různých položek. Obchodovat lze s měnami (např. EUR/USD, GBP/USD atd.), s akciemi (v nabídce jsou akcie takových společností, jako je např. Coca-Cola, Disney, Facebook, Starbucks, Google, Nike a desítky dalších), s komoditami (např. zlato nebo stříbro, ale třeba i cukr, káva nebo pšenice) a posledním druhem aktiv jsou indexy (např. NASDAQ, DOW nebo SP500).
 • Výše bonusů ke vkladu
  Binární broker TopOption nabízí – stejně jako jeho konkurence – atraktivní bonusy ke vkladům. V tomto případě můžete získat bonus ve výši 50 procent (u vkladů do 499 dolarů), u větších vkladů je možná i vyšší bonusová sazba – až 100 procent Vašeho vkladu. Bonusy jsou volitelné a každý uživatel si může sám rozhodnout, jestli o něj má nebo nemá zájem (např. u začátečníků nemusí být bonus tolik výhodný – bez něj si totiž mohou svůj vklad vybrat kdykoliv bez omezení).

Základní vklad a demo účet u TopOption

Těm, kteří ještě s binárními opcemi nemají mnoho zkušeností, určitě přijdou vhod různé výukové materiály a e-knihy. Ty můžete získat hned po úspěšné registraci a dostanete tak spoustu užitečných informací, rad a tipů, jež Vám pomohou k tomu, abyste byli úspěšní. Na požádání můžete také dostat přístup k demo účtu, na němž si jednotlivé funkce bez rizika vyzkoušíte.

 • Provozovatel a licence
  Provozovatelem binárního brokera TopOption je společnost Safecap Investments Ltd. se sídlem na Kypru. Společnost má samozřejmě i českou licenci a to u České národní banky. Kromě ní podléhá její činnost i zhruba desítce dalších evropských úřadů a tak nemusíte mít žádné obavy, že byste svoje peníze svěřili nesolidnímu brokerovi. Za zmínku stojí také fakt, že vklady na účet jsou pojištěny až do výše 20 000 euro. Celá platforma je navíc dostupná v českém jazyce a tak je ideální pro začátečníky a uživatele, kteří nemají dostatečné znalosti cizích jazyků.
 • Základní vklad a limity pro min. a max. obchod
  Minimální vklad, který budete potřebovat, abyste u TopOption mohli začít obchodovat, je stanoven na 100 amerických dolarů. Co se týká limitů pro minimální obchod, tak u minutových opcí je min. limit 5 USD, u ostatních alespoň 10 USD. Abyste tedy mohli začít, nepotřebujete žádné vysoké částky – navíc dostanete zdarma různé výukové materiály a k dispozici je Vám také online podpora.
 • Možnosti vkladů a výběrů
  Metod, kterými můžete vložit na svůj účet u TopOption peníze, je hned několik. Pro vklad můžete použít klasický bezhotovostní bankovní převod, platební kartu (debetní i kreditní) nebo různé internetové peněženky (např. Skrill, Neteller nebo Webmoney). Stejným způsobem lze realizovat i výběr, který je obvykle velmi rychlý (do dvou pracovních dnů), jen výjimečně může převod trvat až sedm dní.
Číst více:  101 způsobů, jak vydělat přes Internet

Aplikace pro mobilní telefony a tablety (Iphone, Android, IOS)

V dnešní době je už celkem běžné, že většina významných platforem má i svoje aplikace pro mobilní zařízení. Jinak tomu není ani u brokera TopOption, který má svoji aplikaci pro mobily a tablety s operačním systémem Android. Aplikaci naleznete v internetovém obchodě Google Play pod názvem TOPOPTION Trade Binary Options a stáhnout si ji můžete zcela zdarma.

Největší přednosti brokera TopOption

TopOption patří mezi přední světové brokery a jeho výhody jednoznačně převažují nad negativy. Jaká jsou tedy jeho hlavní pozitiva?

[wpsm_column size=“one-half“][wpsm_pros title=“PROS:“]

 • Kompletní česká lokalizace
 • Velmi vysoké výnosy až kolem 85 procent
 • Široká nabídka aktiv, s nimiž lze obchodovat
 • Kvalitní zákaznická podpora online i po telefonu
 • Rychlá výplata peněz na Váš bankovní účet

[/wpsm_pros][/wpsm_column][wpsm_column size=“one-half“ position=“last“][wpsm_cons title=“CONS:“]

 • Demo účet není neomezený
 • Chybí některé obchodní nástroje

[wpsm_button color=“orange“ size=“medium“ link=“http://zeewa.cz/recommends/topoption-2/“ icon=“none“ rel=“nofollow“]www.toptoption.com[/wpsm_button]

[/wpsm_cons][/wpsm_column]

Více o TopOption na webu http://www.forexsrovnavac.cz/topoption

 

Read More

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *