Trápí vás váčky pod očima? Osvědčené metody pomohou odstranit tento problém

Oči dokáží mnohé prozradit. Je pravdou, že jejich krásu mohou ovlivnit pytle pod očima nebo povislá oční víčka. Není třeba zoufat i tyto problémy lze vyřešit.

Již žádné pytle pod očima

Pro nikoho není moc příjemné, když se podívá do zrcadla a vidí tmavé kruhy pod očima. Rozhodně něco není v pořádku, zvláště pokud byl i spánek celkem předpisový. Otázkou je co s tím rychle dělat, pokud nechcete, aby vás někdo podezíral z proflámované noci. Přirozeně přispěchají na pomoc různá líčidla, která sice problém neodstraní, ale jen zakryjí, což rozhodně není ideální řešení.

Proč vůbec takové pytle pod očima vznikají?

  • Nedostatečným spánkem, ale i například spaním na břiše, hlavou směrem dolů.
  • Za příčinou vzniku váčků nebo vaků pod očima může být celkově špatná životospráva.
  • Stres, námaha očí, nicméně i nedostatečná péče o pokožku v okolí očí, která skutečně vyžaduje od určitého věku pozornost.
  • Vaky pod očima jsou v důsledku ztráty pružnosti pokožky a tím vzniká i rovněž oslabení tkání v oblasti očí, což další viditelnou příčinou tohoto problému.
  • Pytle pod očima také mohou signalizovat i jiný a to zdravotní problém.

Profesionální péče v kombinaci s přístrojovou terapií

Existuje skutečně mnoho různých postupů, jak netolerovat pytle pod očima, odstranění není nijak bolestivé, ale naprosto účinné. Určitě v první řadě je dobré se zaměřit na změnu životního stylu a dostatek pitného režimu, který též hodně ovlivní tvorbu váčků pod očima. Ledviny budou lépe pracovat a tělo tak nebude zadržovat vodu. Ideální je poté se objednat k nezávazné konzultaci s odborníky, kteří poradí, jak dále postupovat, aby vzhled obličeje se vylepšil a pytle pod očima se ztratily.

  • Viditelné výsledky jsou ihned po speciálním ošetření pleti, které zahrnuje aplikaci jedinečného séra, modelážného porcelánu včetně masáže a masky na kontury očí. To má dokonce velmi příznivý vliv na vrásky, které se tvoří i na čele. Přirozeně je dobré ještě v ošetření pokožky pokračovat, aby již žádné vaky pod očima neměly šanci ničit vzhled obličeje.
  • Další specializované ošetření a odstranění váčků, ale i pořádných vaků pod očima, spočívá v kombinaci přístrojového ošetření LPG s přípravky kosmetických přípravků. Díky této kombinaci se skvěle odstraní pytle pod očima, tmavé kruhy již nebudou mít šanci pronikat na povrch a celkově pokožka získá mladistvý vzhled. Pokud je opravdu vážný problém s váčky pod očima, je potřeba zvážit možnost podstoupit operaci očních víček neboli blefaroplastiku.

Read More

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *