Výdělek pomocí webových stránek affilate – MFA a Clickbank

Jak vydělat s ClickBank a MiniSites ve 4 jednoduchých krocích

Propagovat ClickBank affilate nebo jakýkoliv jiný digitální produkt je přímočaré a poměrně snadné. Mnoho lidí, zejména profesionálové, chtějí, abyste si mysleli že existuje nějaký podrobný, tajemný plán, kterým se musíte řídit, abyste byli úspěšní. Říkají vám to, protože chtějí abyste následovali právě jejich plán ….. za který musíte samozřejmě zaplatit.

Lidi, přestaňte utrácet své peníze! V následujících řádcích je všechno, co potřebujete vědět, abyste mohli spustit svoji vlastní marketingovou kariéru přes internet a na začátku vás nebude stát vůbec nic, takže se můžete připravit a začít ještě dnes.

Nyní ještě předtím, než do toho skočíme, dovolte mi, abych vás na něco upozornil. Některé z vás možná zklamu. Měli byste být schopni psát články mezi 450 a 1000 slovy na jakékoliv zadané téma a měli byste vědět …. nebo znát někoho …. kdo vám osvětlí základy práce v HTML (webdesign). Pro některé lidi to bude trochu problém, ale věřte mi, když vám řeknu, že jak se to jednoduše naučíte, uděláte toho více během krátké doby, takže to zvládnete i bez internetových profesionálů.

OK, takže můžeme začít…

Krok 1: Najděte si nebo vyberte žhavé téma nebo trend.

– Tento krok je vlastně ten nejdůležitější pro ty, co právě začali. Dovolte mi to vysvětlit ….. výzkum a výběr horkých témat je docela snadný, vy i kdokoliv jiný se snaží profitovat z exkluzivního tématu. Tím je obtížnější, aby si vás lidé všimli a mířili právě na vaše stránky. Na druhou stranu nechcete trávit příliš mnoho času nad tématy, které nikoho nezajímají.

Mé doporučení je udělat malý průzkum a najít téma, které vás zajímá. Něco, co vás baví nebo pro co jste nadšení, vám umožní psát mnohem snadněji. Aktuální témata a trendy můžete najít na několika místech včetně Google Trends a na eBay.

Pokud můžete udělat opravdu jednu velkou a důležitou věc ….. i když byste neudělali nic jiného, ujistěte se v tomto ….. dostaňte se do pozice potenciálního kupujícího. Musíte myslet jako zákazník. Ve skutečnosti si představte, že jste v obchodě a něco hledáte. Máte nějakou potřebu nebo problém, který potřebujete vyřešit a hledáte řešení. Vaším cílem je poskytovat lidem řešení jejich problémů ….. poskytněte jim je a budete vydělávat velké peníze.

Krok 2: OK, takže máme naše téma.

Dalším krokem je vybrat produkt, který se chystáte nabídnout lidem jako řešení jejich problému. Podívejte se na clickbank.com a najděte digitální produkt, který ho vyřeší. Pro příklad, možná, že chcete poskytnout řešení golfistům, kteří chtějí lépe hrát, nebo možná budete nabízet zprávy týkající se nejlepších vozů v aukcích po celé zemi.

Číst více:  7. způsobů jak rychle vydělat peníze

Poznámka: Pokud nemáte ClickBank affilate účet, registrace je zdarma a trvá pouze pár minut.

Krok 3: Dobře 

takže teď máme téma a nalezli jsme řešení pro naši problematiku. Teď potřebujeme začít s prezentováním našeho řešení ….. tady začíná legrace a tady potřebujete uplatnit své tvůrčí psaní. Tady je to, co musíte udělat.

* Podívejte se na stránky squidoo.com a vybudujte si na nich své stránky, tzv. LENS, kde diskutujete o daném problému a nabízíte své řešení. Pokud jste ještě nikdy předtím stránky nezakládali, nebojte se, nejprve se vám to může zdát složité, ale je to vlastně docela jednoduché a není to nic víc, než že dáte několik odstavců dohromady. Snažte se vytvořit své stránky tak informativní, jak je to jen možné, a samozřejmě nezapomeňte uvést odkaz na váš ClickBank produkt jako řešení. Udělejte si čas na budování vašich stránek. Stránky můžete uložit bez nutnosti publikování a vrátit se k nim později. Pokud vám to zabere den nebo dva, tak je to v pořádku, chcete lidem poskytnout ty správné informace.
* Poté, co vaše stránky vytvoříte a zveřejníte, byste měli napsat několik článků, které mají zhruba 350 až 450 slov o daném tématu a samozřejmě také o jeho řešení. Nejlepší server s články je ezinearticles.com, ale můžete použít také goarticles.com a některé další. Ujistěte se, že chápete pravidla každého webu s články. Některé weby vám umožní umístit odkazy v textu článku, zatímco jiné nikoliv. Pokud vložíte odkaz na vaše řešení (tj. ClickBank affilate produkt), ujistěte se, že budete lidi směrovat zpět na vaše stránky a ne přímo na ClickBank produkt. Tímto způsobem si vytvoříte několik článků, které budou odkazovat na vaše stránky.

Krok 4: OK,

všechno se začalo rozjíždět a vy už máte pár tržeb. Až do teď jsme neutratili ještě ani desetník! Jak je to sladké! Ale v zájmu pokroku potřebujete, abyste přešli k dalšímu kroku – MiniSite.

MiniSite (MFA) neboli web nabízející jedinou službu není nic víc než 1 stránka webu. Mají být poučné a měli by poskytovat potenciálním zákazníkům řešení jejich problémů přímo na hlavní stránce ….. není třeba nechat zákazníky prokousávat se několika stránkami pomocí tlačítek. Všechno je hned na hlavní stránce.

Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *