Tip Jak na domácí zahušťování vlasů?

Husté a objemné vlasy bychom chtěli mít všichni. Dnes to už není žádný problém díky jednoduchému řešení – zahušťování vlasů. Je stejně dostupné jako prodlužování vlasů. Takže pokud nemáte objem vlasů takový, jaký byste si přála, zhušťování vlasů je výborným řešením.

Jaký zvolit typ vlasů?

Při zahušťování vlasů je důležité zvolit správný typ vlasů. Nejlepší typ vlasů pro prodloužení i zahuštění je evropský typ. Jde o pravé lidské vlasy, které jsou na rozdíl od umělých poddajnější, můžete s nimi zacházet jako s vlastními. To znamená, že je můžete barvit, fénovat či kulmovat. Většina žen si nechává při zahuštění vlasy rovnou i prodloužit. Vlasy mají pak nejen ideální hustotu, ale i délku a objem. Vlasy jsou prostě krásné.

Co se používá na  zahušťování vlasů?

Na zahušťování vlasů se používají prameny stejně dlouhé jako vaše vlastní vlasy. Pro zahuštění je potřeba menší množství vlasů jako na prodloužení, což se samozřejmě projeví i na ceně. Správné zahuštěné vlasy vypadají zdravě, není vidět žádné spoje mezi vlastními a dodanými pramínky. Metoda zahušťování vlasů je stejná jako metoda jejich prodlužování. Na výběr máte několik možností, které se liší délkou užívání vlasů a zejména cenou.

V současnosti je oblíbená metoda prodlužování vlasů a zahušťování vlasů metoda clip in. Touto metodou si vlasy velmi rychle nejen prodloužíte ale i zahustíte. Pravé lidské clip in vlasy vám zaručí vlasy krásné dlouhé ale i husté. Tyto vlasy můžete barvit, kulmovat, žehlit či natáčet.

Číst více:  3 tipy jak pečovat o vlnité vlasy

Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *