Jak kontaktovat Facebook?

Facebook není zrovna sociální sítí, která by měla veřejně dostupné e-mailové adresy. Proto leckdy nemáme kam směřovat své připomínky. Pokud máte přesto něco důležitého na srdci, zkuste kontaktovat tiskové oddělení s e-mailovou adresou press@facebook.com. Zejména pokud by se jednalo o rasistický obsah, který nebyl na Facebooku ani měsíc po nahlášení smazán běžnou cestou.

Aby vám vůbec tiskové oddělení odpovědělo a něco udělalo, je dobré na CC: přidat nějaká americká média. Problémy se zakázaným účtem zkuste řešit přesdisabled@facebook.com nebo info@facebook.com.

Musíte však počítat s tím, že facebook má miliony uživatelů a tak reakce může být poněkud zpomalená. Zprávy pište v angličtině, protože české e-maily nikoho zajímat nebudou.

Známé problémy (Nápověda)

Chcete-li získávat nejaktuálnější informace o problémech přímo do kanálu vybraných příspěvků, označte, že se vám stránka Známé problémy na Facebooku (Facebook Known Issues Page).

Upozornění e-mailem

Máte e-mail zaplněný zprávami z Facebooku? Zkuste se jich jednoduše zbavit. Otevřete vpravo nahoře nabídku Účet a vyberte Nastavení účtu. Ocitneme se v záložce Nastavení, ale my chceme záložku Upozornění (třetí zleva). Jedná se o upozornění, které dostáváte z Facebooku a aplikací.

Lze je nastavit pomocí zaškrtávacích polí. Změny pak uložíte kliknutím na tlačítko na konci stránky. Na stránce se nachází různá upozornění, jež se týkají facebooku, Fotek, Skupiny, Stránek, Událostí, Poznámek, Odkazů, Videí, Nápovědy, Komentářů, Místa, Aktualizací, Kraditů a Aplikací.

Číst více:  Jak poznat a koupit kvalitní olivový olej?

Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *