Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_engine.php on line 168

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_engine.php on line 175

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_engine.php:168) in /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1167
Jak zaregistrovat web do internetové katalogu » ZeeWa.cz

Jak zaregistrovat web do internetové katalogu

Co jsou web-katalogy / web-directories?

Web-katalogy jsou web-portále, které existují pro jednu úlohu a to je katalogován jiných web-portálů a web-stránek na Internetu pomocí kategorií a jejich následujících podkategorií. Tyto web-portále zaměstnávají lidi, kteří mají za svoji pracovní povinnost přezkoumat přihlášky jednotlivých web-stránek do jejich katalogu a jejich doporučit resp. zamítnout. Yahoo Directory je největší web-katalog, který v současnosti na Internetu existuje. Existují další tisíce web-katalogů po celé síti, které dělají totéž, každý podle vlastních kritérií.

Jak najít web-katalogy?

Nejsnazší cestou je jejich vyhledávat pomocí vyhledávačů jako jsou Google, Bing …. Zadejte do vyhledávače „directories“ nebo pro Slovensko „katalogy“ a zobrazte výsledky. Tady vám nabízím seznam některých slovenský web-katalogů. Určitě není úplný, ale měl by vám dát dobrou startovní pozici.

Rozdíl mezi pozicí ve vyhledávačích av katalozích je v tom, že zatímco vaše pozice se při vyhledávačích může neustále měnit, při katalógch je velmi stabilní. Základem úspěšného zařazení je najít tu správnou kategorii a její následující podkategorie pro zařazení vašeho web-portálu.
Po zadání přihlášky to může trvat až 3 měsíce než se vaše web-stránky objeví v patřičném katalogu. To bude ovšem velmi záviset na velikosti a popularity daného web-katalogu. Zhotovte si přesný seznam web-katalogů, kterým jste své web-stránky zaslali abyste zbytečně nepodstupovali přihlášky do stejných katalogů vícenásobně.

Vaše web-stránky by měly být včase vaší přihlášky plně funčkní, protože problémy na vašich stránkách mohou vést k odmítnutí vaší žádosti.Připravte si pracovní nadpis vaší web-stránky max. 10 slov, delší popis vašich web-stránek o čem vlastní jsou a seznam klíčových slov, které můžete rozdělit do skupin a individuálních slov.

Přezkoumání analýzy vaší provozu a její záznamy vám řeknou, zda celý proces pro vás pracoval, protože tam byste měli vidět jestli se vám zvýšila provoz z těchto web-katalogů na vaše web-stránky.