7. způsobů jak rychle vydělat peníze

1. Hlídání dětí.

    Určitě se ve vašem okolí najde rodina s menšími dětmi, které je potřeba občas pohlídat. Nabídněte se a třeba uspějete. Jde o rychlý výdělek a potřebujete k tomu mít jen nějakou zásobu her, abyste zabavili děti a znalosti první pomoci pro všechny případy. Pak už stačí třeba jen vylepit inzerát ve vašem okolí a penízky se mohou začít sypat.

2. Zkuste doučování.

    Umíte něco, co byste mohli jiné naučit? Nebo máte prostě jen rádi matematiku a rozumíte jí lépe než nějaký středoškolák? Nabídněte své služby studentům v okolí, kteří by potřebovali pomoci!

3. Prodávejte na Aukro.cz

     . Pokud máte doma nějaké věci, kzeré už nepotřebujete, zařiďte si účet na aukčním serveru

Aukro.cz a prodejte je někomu, komu se hodí. To je alternativa, jak si uklidit v bytě a ještě na tom vydělat 😉

4. Reklamní plocha na vašem autě.

    Pokud hodně jezdíte autem a nebydlíte v nějaké pustině, pak by toto mohla být zajímavá alternativa, jak se dostat k penězům. Inzerent si tak plochu vašeho auta pronajme k zobrazení loga, adresy www stránek apod. Nemusíte se bát, že by došlo k poškození laku vašeho auta při odstraňování inzerátu, dnes už se toto dělá šetrně.

5. Darujte krev nebo krevní plazmu.

    Pokud se vám nedělá špatně z nemocničního prostředí, tak můžete jít darovat krev nebo krevní plazmu. Podmínkou samozřejmě je, že musíte být zdraví.

6. Pronájem pokoje vašeho bytu nebo domu.

    Pokud máte vlastní byt nebo dům a plně ho nevyužíváte, tak proč byste jeden pokoj nepronajali někomu jinému? Ano, budete se muset trochu uskrovnit, ale na druhou stranu budete mít ne úplně zanedbatelný příjem z pronájmu. Jen si vybírejte podnájemníka pečlivě, ať si navzájem sednete a pořádně sepiště podnájemní smlouvu.
Číst více:  4 tipy a rady jak vydělat peníze online

7. Najděte si brigádu.

   Podívejte se ve svém okolí, zda nějaký obchod nehledá brigádníka nebo restaurace číšníka nebo někoho na mytí nádobí. Třeba i jeden večer v týdnu vám pomůže k penězům navíc.

 

Read More

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *