Pojištění je v 21. století důležitou součástí lidského života

Často se na něj zapomíná, přitom je velmi důležité. Přesně tak, bez pojištění se v moderní době neobejdeme. Má různé formy, rozlišujeme cestovní, úrazové nebo životní pojistky, ale také takzvanou pojistku proti blbosti. Nedílnou součástí této rodiny je pochopitelně také pojistka, která se vztahuje na naši domácnost.

Ochrana majetku by totiž měla být až na prvním místě, nemovitost je často tím nejcennějším, co máme. Zodpovědný přístup se vyplácí, nikdy totiž nevíme, co nám může zkřížit plány. A sjednání pojistky online je další výhoda, nikdo totiž kvůli podobné smlouvě nemusí chodit na kamennou pobočku.

Katastrofická rizika jsou v základní ceně

Co všechno byste měli vědět? Nepotřebujete dokumenty, razítka ani nic podobného. Vlastně stačí, když kromě základních informací o vás uvedete ještě počet metrů čtverečních obytné plochy pro konkrétní objekt, který má být předmětem dohody. Pojištění Bezpečný domov PLUS zahrnuje i takzvaná katastrofická rizika, není tedy jen základní formou ochrany pro vaše bydlení. A kromě jiného, pojistku občanské odpovědnosti získáte v ceně.

Rozbité sklo nebo zkrat na elektromotorech? Škoda, kterou způsobí zvířata? Pojistka myslí na vše a v případě, že bude nemovitost neobyvatelná, může být zajištěno náhradní ubytování až na příštích dvanáct měsíců. Díky nonstop asistenční službě začne vyřizování celé věci klidně hned po půlnoční vichřici nebo jiném úderu ze strany živlů.

Krátká smlouva je tady základ

Neradi studujete obsáhlé příručky? Tady rozhodně nemusíte, smlouva je krátká, nejde o dokument, který byste si museli pročítat celé odpoledne. Pojistit můžete nejen byt v OV, ale také chatu, vybavení kanceláře nebo dokonce i tepelné čerpadlo, variant je celá řada.

Číst více:  Jak získat podporu v nezaměstnanosti/výše podpory

Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *