Jak se správně starat o prodloužené vlasy?

Po prodloužení vlasů se o své vlasy musíte starat více než předtím. To, jak se o prodloužené vlasy budete starat se vám odrazí na jejich životnosti. Při dodržování několika základních rad budou vaše vlasy krásné a k nerozeznání od vlastních.

Jak na mytí prodloužených vlasů?

Mytí prodloužených vlasů není o nic složitější než mytí před prodloužením. Před umytím vlasy rozčešte až potom použijte šampon. Vlasy myjte opatrně od kořínků ke konečkům. Pokud použijete kondicioner, neměl by se dostávat přímo ke spojem. Je lepší používat kondicioner určený na prodloužené vlasy, protože výrobky obsahující například alkohol nebo chlorid sodný by mohly poškodit spoje.

Česání a fénování prodloužených vlasů

Na česání je nejlepší používat kartáč se silikonovými štětinkami. Obyčejná kartáč by mohla při česání vytahat pramínky. Při česání nejprve přidržte vlasy u hlavy a češte konečky. Jako poslední rozčesejte vlasy u hlavy. Vlasy prodloužené z pravých lidských vlasů můžete fénovat, kulmovat a natáčet. Nikdy byste neměli chodit spát s mokrými vlasy. Při spaní je nejlepší dát vlasy do copa. Pokud máte vlasy prodloužené metodou clip in, na noc jednotlivé pásy odepínejte! Při fénování nepoužívejte zbytečně vysokou teplotu. Rovněž i při žehlení či kulmování a nepřecházejte po spojích.

Barvení prodloužených vlasů svěřte do rukou odborníků, doma byste mohli neodborným zásahem vlasy poškodit.

 

Číst více:  Jak na výběr vhodného svatebního účesu + fotogalerie

Read More

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *