Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_engine.php on line 168

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_engine.php on line 175

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_engine.php:168) in /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1167
Viaderm proti řídnutí vlasů - cena, balení, informace » ZeeWa.cz

Viaderm proti řídnutí vlasů – cena, balení, informace

Díky unikátní kombinaci bioaktivních látek byl vyvinut podpůrný přípravek pro růst vlasů a to pod názvem Viaderm. Jako hlavní příznivý účinek lze ukázat na zlepšení stavu pokožky, kvalitě vlasů a pevnosti nehtů.

Viaderm obsahuje vyvážené množství důležitých vitamínů pro lidský organismus, plus další vhodné minerály, přirozené extrakty atd.

Užívání přípravku Viaderm v podobě tablem má nespornou výhodu oproti kosmetickým přípravkům, a to tu, že působí přímo zevnitř a dlouhodobě.

Např. u mužů snižuje a omezuje vypadávání vlasů. Ostatní vlasy jsou posíleny a stávají se více lesklými, hebkými a neztrácejí přirozenou barvu.

Hlavní účinné látky Viadermu

Jak již bylo napsáno, tento přípravek je složen z mnoha druhů vitamínů, minerálů a přírodních extraktů. Vitamin E a lykopen patří mezi významné antioxydanty, které zabraňují vzniku vrásek a změně pigmentace. Lykonep navíc příznivě ovlivňuje a zároveň snižuje riziko vzniku mnoha druhů nádorových onemocnění a také rakovině kůže. Zinek a biotin pozitivně ovlivňují stav kůže a pokožky a posilují Vaše nehty.

Účinky přípravku Viaderm

  • příznivě působí při kožních problémech a vyrážkách
  • zajišťuje správnou výživu vlasů, kůže a nehtů
  • dlouhodobě podporuje zdravý růst vlasů, nehtů a příznivě ovlivňuje jejich stav a vzhled
  • udržuje a prohlubuje přirozenou barvu vlasů
  • chrání pokožku před předčasným stárnutím
  • přispívá k udržení celkového zdraví a krásného vzhledu

Ostatní informace

Přípravek Viaderm je doplňkem stravy. Podle současně dostupných lékařských poznatků nemá přípravek žádné nežádoucí účinky a kontraindikace. Doporučené dávkování je 1-2 tablety denně důkladně zapít vodou. Viaderm se prodává v baleních 30 nebo 50 ks tobolek.

Složení

Vitamin A 380,0 mcg
Vitamin B5(kyselina pantothenová) 3,0 mg
Vitamin B6 (pyridoxin) 2,0 mg
Vitamin C 30,0 mg
Vitamin E 10,0 mg
Biotin 150,0mcg
Selen 30,0 mcg
Zinek 10,0 mg
PABA 2,5 mg
Beta karoten 1,5 mg
Lykopen 2,0 mg
Pupalka dvouletá (olej) 100,0 mg
Přeslička rolní(extrakt 5:1) 50,0 mg
Rybí olej (EPA 18%, DHA 12%) 50,0 mg
Rybí proteiny (prášek) 60,0 mg