Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_engine.php on line 168

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_engine.php on line 175

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/social-networks-auto-poster-facebook-twitter-g/inc/nxs_functions_engine.php:168) in /data/web/virtuals/81791/virtual/www/domains/zeewa.cz/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1167
Výpis z evidence exekucí získáte na poště » ZeeWa.cz

Výpis z evidence exekucí získáte na poště

Chcete si koupit dům, nebo auto? V případě, že je prodejce v exekuci, můžete přijít o všechno. Díky výpisu z evidence exekucí, který je od července tohoto roku možný získat na počkání na pobočkách České pošty.

Díky této možnosti si tak lidé mohou nechat výhodně zjistit, jak svoje exekuce, tak i to, zda je solventní osoba, se kterou denně přicházejí do styku.

Česká pošta disponuje tzv. CZECH POINTem, kde si můžete nechat vytisknout výpis z centrální evidence exekucí ČR. Tato pobočka má vyznačen nápis „Výpis z centrální evidence exekucí ČR“.

Takový výpis pořídíte za 50 Kč/str..

Kdy se vám může výpis hodit?

– Když chcete předejít exekuci při pronájmu nemovitosti.

– Když chcete mít jistotu, že nemovitost, kterou právě kupujete není v exekučním řízení.

– Když podnikáte a chcete se ujistit, že váš zákazník není v exekuci a tím nehrozí, že nebude platit.

– Když kupujete automobil a chcete se ujistit, že vám ho nezebaví kvůli exekuci.

– Když někomu půjčujete své peníze.

Když chcete mít jistotu, že sami nejste v exekuci.

Z takového výpisu můžete zjistit i zda na osobu, kterou si ověřujete byla nařízena exekuce, který exekutor ji prováděl, o jakou částku se jedná a zda byla exekuce nařízena, nebo naopak odložena či zastavena.

Informace o dlužnících máte možnost získat také on-line. Na www.ceecr.cz, které provozuje EK ČR si necháte zobrazit náhled, za který zaplatíte 60 Kč a nezáleží na tom, kolik je to stran.